Search results

1. Admin

[News] Предложения за новият сезон

Не може да се влиза с хакове.
  2. Admin

RozaMu New Season 2019 - Info

Нека да си резервираме вреем да доизпипаме нещата. Плюсовете са два - хем повече хора ще знаят отдалеч и ще могат да започнат заедно, хем ще имаме повече време за реклама, докато действаме по сървъра.
  3. Admin

Рестарт ще има ли?

16 Март за сега неофициално, искаме един месец горе-долу да остане офлайн, за да може максимално много хора да се регистрират и да започнат заедно. Иначе рестарта ще е или днес вечерта или утре през деня.
  4. Admin

[News] Предложения за новият сезон

Това правим в момента :)
  5. Admin

Рестарт ще има ли?

Няма да сменяме версията. Днес или утре спирам сървъра и се рестартира. Ще се подберат всички спечелили хоф и ще им бъдат добавени точки за дивизиите, като следващия сезон, както обясни колегата ще започнете с рамка на профила, свят на ника.
  6. Admin

Сървърът пропадна

Не мога точно да кажа, но ще е до 10 дни.. Повече информация ще бъде написана в сайта, следете го.
  7. Admin

Сървърът пропадна

Няма да правим нов сезон, просто правим някои промени по този включително нови евенти.
  8. Admin

Рестарт ще има ли?

Ресовете са 50, повече информация около това, кога ще рестартираме сървъра и кога ще е старта на новия сезон ще получите в сайта :)
  9. Admin

Рестарт ще има ли?

Да, ще има, но след като стигнем 50 реса макса, не преди това.
  10. Admin

PK EVENT по ресове

Тази вечер ще бъде пуснат таймер в сайта за РК Евента, както и групите по ресове.
  11. Admin

Scroll of Nova

Ще видя какво мога да направя по въпроса.
  12. Admin

Предложение за Quest Системата

Ще са повече със сигурност, редът няма да е този, като цяло ще се промени куест системата. Но другото предложение не ми харесва, защото по този начин се губи тръпката, като знаеш каква е наградата :)
  13. Admin

RozaMu WAR Tournament [06.02.2019]

Драги потребители, На 06.02.2019г. от 18:00ч. ще се проведе WAR турнир. За целта е необходимо да си запишете тук в тази тема героя с точното име, с което ще участвате. Изискванията са да е MAX реса, 400 левел. Групите от участници ще бъдат избрани на случаен принцип от система, коят е напълно...
  14. Admin

Сървърът пропадна

Добре, нека изкараме сезона до 50 ресета и после ще му мислим. Наистина този сезон беше за нас първи от 10 години насам и се оказа, че както направихме хубави неща, така и някои тотално оплескахме. Не сме перфектни, но в този сезон с помощта на още един човек, който не е в екипа, фиксирахме...
  15. Admin

Замака 2 - след като предната тема бе затворена

Само аз имам достъп до системата, така че Ви гарантирам за пореден път, че нямам пръст в това! Не регистрирам ръчно никоя гилдия и нямам интерес от това, коя гилдия ще спечели! За мен всички сте равностойни тук и се старая да е честна играта за всички! Така - тази седмица CS отново е в guild...
  16. Admin

Замака 2 - след като предната тема бе затворена

От последният път, когато регистрирах ръчно гилдии за замъка и се бъгна, не съм бърникал въобще системата, за да няма грешки.
  17. Admin

Разни поправки / Добавки

Всичко освен парите за пост е оправено и работи.
  18. Admin

PVP / Duel Map

Благодаря, но все пак нека адмирациите са за @u3pog Той даде предложението.
  19. Admin

PVP / Duel Map

Предложението е одобрено, Losttower е свободна зона и не ви прави РК, като се убивате!