[News] Предложения за новият сезон

Sic

Administrator
Здравейте, тъй като доста от вас знаят, че сървъра ще се реска скоро, исках да направя тази тема за да мога да получа максимално мнения и предложения относно това какво желаете да видите в новият ни сезон.

Ние вече сме си изградили представа върху новият ни сезон където скоро ще покажем повече информация, но всяко ваше мнение / предложение ще е в голям + за нас.

Моля, пишете си всички предложения / мнения в 1 коментар и не коментирайте на другите предложенията.

hertza

RozaMu Member
Моята идея е вече споделена, но ще я повторя тук.
Защо да ресваме безцелно десет (в общия случай) пъти и чаак тогава да се започва ходенето по инвазии?
Нека започнем да фармим айтеми без резет.. тук идва и РПГ елемнта в играта :).. Сам играч трудно ще бъде наравно с организираното парти. Друг бонус е, че и тези, които са изтървали старта ще имат РЕАЛНА възможност да наваксат бързо. Ще бъде предизвикателство да се бият тайканите(ако бъдат пуснати ЕВЕНТУАЛНО), както и БЦ 7... Ако се измисли атрактивна( например малък дроп на не екс оръжия и боксове за партито или нещо от сорта) награда за БЦ, ще има посещаемост и оцеляването вътре ЩЕ бъде трууудно..
Силно се съмнявам някой от нас да е играл такъв тип МУ и ще се видят интересни концепции на билдове.. :) След две, три, четири седмици на фармене може да се органиЗират и първите евенти, след които се вдигат резетите.. било с два или повече, като новите инвазии мооже би ще е добре да почакат.
Това е за сега, което ми идва наум.. Ако измисля нещо друго ще допълня тук.

Искам да ви поздравя за това, което правите, въпреки търканията ни в миналото :) Показвате мъжество и желание за прогрес, което не виждам на други платформи.. Най-важното е, че сте в постоянен контакт с мини обществото и спрямо това се правят промените, което е просто прекрасно!! Продължавайте все така и бъдете велики ;)

П.С. Отново се повтарям, но задължително измислете начин за стимулиране на гласуването... Нека бъде удобно и да има защо да се състезавваме кой ще удари повече гласа ;)

П.С.С. По повод горенаписаното няма да е зле двойният статс да стане троен, като единия от трите се наглася по време на вдигането на левели и да не може да променян в последствие, но пък да не се губи. По този начин всеки ще има възможност за два билда за вдигане/фарм и един за ПвП (ХОФ-ове например).

Друго важно нещо е, ако вземете предложението ми насериозно, е да се измислят адекватни за точките на героите ограничения на кръвта, за да няма рефлектори разбира се. Ако се сложат текущите от друга страна, също ще бъде абсурдно. С малко тестове ще се получат нещата просто чудесно. Ако в друго не успях да помогна, то тук съм насреща и при интерес от ваша страна не се притеснявайте да ме потърсите за помощ.

П.С. Ако преди последната промяна (2200, 14/02) сте изчели горенаписаното, прочетете го отново, тъй като добавих доводи защо го предлагам това нещо като цяло :)

Друго.. дайте тъмна тема на сайта деба 😁 2019 с чисто бял сайт...

Last edited:

Dea7h

RozaMu Member
1: Предлагам Дракона и Кундуна да се направят по силни (да правят повече дмг) за да могат да се бият от голямо парти на около 40 реса със задължителен бъфер. Откъм кръв са добре бият се доста време просто не правят дмг. :) И може да преместите дракона примерно замъка давиас2/3 за да не пречи... Няма смисъл да е пред входа точно...

2: Да се намали дропа на джевели (особенно в БЦ).

3: Да направите нещо готино като например excellent итеми от бокс +1/+2 да падат от монстърите в да кажем:
+1 davias/dungeon/atlans
+2 tarkan/icarus/arena
Но шанса да е супер малък естествено, нещо като рените в момента ако не и по малък. И като казвам да падат предмети от +1 и +2 имам предвид целите сетове + оръжията (без пръстени и огърлици примерно, или там както си решите Вие)

А може и да се разделят примерно: davias (boots/gloves); dungeon (pants, helm); atlans (armor, weapons)

Edit: DreamCast понеже му е баннат рега във форума ме помоли да напиша следното: Да не се променя нищо в последствие, а да се запазят настройките както са от самото начало, защото според него постоянната променя на това-онова напред-назад е отказало много хора.

Като се сетя за още работи ще допълвам, иначе сървъра като цяло е добре направен! ;)

Last edited:

u3pog

RozaMu Member
И аз съм отворил цяла тема, прочети ми там предложенията. Тук ще добавя още едно.
Имате страшен бъг с Trace Marry когато някой умре, можеш да се трейснеш още 5 секунди на мястото където е умрял. Фиксирайте го някък, да може да се ползва примерно Трейс командата през определено време примерно 2-3 Минути. А не да се бием за дракон в Давиас примерно и да се възползваме от бъга да се телепортираме постоянно.

mandarinka

RozaMu Member
предложението ми е да смените сезона с този от клипа това е сезон 3 епизод 1 където няма Summoner но има 3лвл крила и БКто има комбо .. наслада за очите

u3pog

RozaMu Member
@mandarinka Оля се, признах те :D Във всяка тема си писал за тоя Сезон 3, резнаха те и пак продължаваш :D
Аз съм съгласен с теб, Сезон 3 Епизод 1 до Сезон 4.5 са най-балансираните версии за игра. Но разбери също и, че файлове няма читави, на всички им фрийзват ГС-тата или "девелоперите" са си оставили някви лайна вътре, та като видят сървъра ти да прогресира и ти го свалят :)
Така, че то лесно може да се напише направи Сезон 3 ама идея си нямаш колко трудно е цялата схема :)

mandarinka

RozaMu Member
@mandarinka Оля се, признах те :D Във всяка тема си писал за тоя Сезон 3, резнаха те и пак продължаваш :D
Аз съм съгласен с теб, Сезон 3 Епизод 1 до Сезон 4.5 са най-балансираните версии за игра. Но разбери също и, че файлове няма читави, на всички им фрийзват ГС-тата или "девелоперите" са си оставили някви лайна вътре, та като видят сървъра ти да прогресира и ти го свалят :)
Така, че то лесно може да се напише направи Сезон 3 ама идея си нямаш колко трудно е цялата схема :)
Да питат Админите на KozMu и Playring .. едните бяха направили сезон 3 епизод 2 а другите няква версия 1. 04j с файлове от сезон 4 но нямаше summoner i 3 lvl крила но имаше по 1 item от новите Bone Blade за БК Shining scepter за DL и също скила му Fire scream казвам ти беше уникално .. нямаше 3 ти лвл крила но бяха добавени градовете Aida i Barracks .. избивахме се да фармим там другото което беше че който гилд притежаваше CS беше единствения който можеше да ходи в таркан да бие тантали ... и борбата беше ожесточена .. за това искам тази версия да си припомня онези времена ..

Dea7h

RozaMu Member
Ето ви и още едно "предложение"... Като кажете, че даден евент ще се състои в събота 19:00, това значи събота 19:00... Не събота 19:01, не неделя 19:00 а СЪБОТА 19:00. То един път нямаше евентите да са както сте казали, и тази седмица не е изключение... Много несериозна работа...
Също магиите от CS се ползват навсякъде, дори и правят DMG в момента, което не е добре особенно на БК-то магията където се телепорткаш като луд наляво надясно... Спрете ги ако може само в ЦС да се ползват.

Също като намалите дропа изцяло + на джевелите в БЦ/ДС и тн. може да направите да дава повечко от примерно White Wizards да кажем 10б или 10с. Също може и от тея малките златни където ги пуска в атланс (рибите) да пуска примерно по един блес/соул/чаос/лайф и от тях и от количките в таркан. :)

Last edited:

u3pog

RozaMu Member
В голяма грешка си, в плейринг никога не сме имали Fire Scream, просто бяхме добавили Mace of The King, Viper Staff, Shining Scepter, и тоя еч за МГ-то забравих сега как се казваше и лъка за елфа, и бяхме направили да падат само от кундуна в Девил Скуеар и Калима.

mandarinka

RozaMu Member
В голяма грешка си, в плейринг никога не сме имали Fire Scream, просто бяхме добавили Mace of The King, Viper Staff, Shining Scepter, и тоя еч за МГ-то забравих сега как се казваше и лъка за елфа, и бяхме направили да падат само от кундуна в Девил Скуеар и Калима.
На 1.04 j имаше и работеше до 16 к аги нали биех в барракс .. имах ДЛ там

immortal

RozaMu Member
Здравейте , не съм играл на предишният сезон ,но по това което прочетох, всеки казва че се е рескало много лесно (бързо) и са падали много лесно камани. Направете така че играта да стане трудна за хората сървъра да се запази възможно най дълго време като сезон !

Admin

Administrator
Здравейте , не съм играл на предишният сезон ,но по това което прочетох, всеки казва че се е рескало много лесно (бързо) и са падали много лесно камани. Направете така че играта да стане трудна за хората сървъра да се запази възможно най дълго време като сезон !
Това правим в момента :)

AmiGo

Crazy RozaMu Member
Здравейте отново след дълго време отсъствие.
Искам да попитам. Въпроса с античийта решен ли е ? Може ли отново да се влиза с "CheatEngine" и други подобни дуперски програми ?
Извинявам се, ако вече е отговорено на този въпрос, но последно проблема не беше решен.

Shaker

RozaMu Member
Здрaвейте,имaм 2 предложения.

Дроп от Box of Kundun.
Некa щом ще игрaем хaрд сървър и той определено ще е клaсикa,предлaгaм от box дa пaдaт и не excellent и excellent.
Предлaгaм дроп-a дa бъде
не excellent - 75%
excellent - 25%

Също тaкa имaм предложение зa spawn в Arena с нaй-рaзлични пръснaти гaдове от Tarkan и Icarus нa кординaти 88 55.
Идеятa ми кaто цяло е дa могaт дa бият повече от 2 party-тa нa въпросното място кaто тaм имa повече гaдове от другите spawns.

Целтa е дa се изготви един уникaлен сървър,които не е еднотипен кaто всички остaнaли.
Смятaм, че перфектно ще се впише в сезонa и в хaрaктеристиките нa сървърa.

Поздрaви, Shaker

hertza

RozaMu Member
Това вече са мазохистични наклонности ... 75% не екс айтеми от кундуниии пхьахьахахахах