[Question] Рестарт ще има ли?

asfloading

RozaMu Member
Какво ще стане със сървъра?Ще има ли рестарт ако не кажете какво сте намислили?

Admin

Administrator
Да, ще има, но след като стигнем 50 реса макса, не преди това.

u3pog

RozaMu Member
Ами, хайде вдигаи ги на 50 реса тая седмица и да се свършва.. 20 он...

Admin

Administrator
Ресовете са 50, повече информация около това, кога ще рестартираме сървъра и кога ще е старта на новия сезон ще получите в сайта :)

mandarinka

RozaMu Member
Моля Ви !! Стига с тези стари версии на МУ .. ако имате файлове направете на сезон 3 епизод 2 където има Summoner .. да стане малко по-интересно и спрете с тези тъпотии куестове, честове и нз какво още .. това не е фън сървър ..

Dea7h

RozaMu Member
За версията съм съгласен а ако се направи и последните предмети да падат само от босове може и още по-добре да стане даже. Хмм.. :) Но като цяло честовете не ми изглеждат проблемни. Въпреки, че може да се направи да се отварят още по-трудно, като се намали още повече дропа на рена, но да се направи да пада във всички градове!

Sic

Administrator
Administrator
Работим върху новият сезон в момента и скоро ще има повече информация. Единствено искам да кажа, че новият сезон ще е брутален и такова нещо не сте играли никога. Ако искате да следите върху какво работим може да проверите тук: https://rozamu.com/test/#tournament/, https://rozamu.com/test/#char/673

Ще има нови награди, нови HoF евенти, които ще вдигнат сървъра на съвсем различно ниво!

Никой не го интересува само някакъв евент .. сменете версията защо да играя едно също .. season 3 episode 2 !!! Пак ви казвам сървъра ще се препълни ...

Мандаринче, еедно нещо като ти се каже веднъж, би следвало да си разбрал посланието.. Стига вече спам.. Не остана тема, в която не си писал..

@Sic , спечелените хофове през различните сезони ще се пазят ли за разпределение по дивизиите или с новия сезон ще бъдат нулирани?

П.С. След всичкия този труд, ще бъде жалко, ако не напишете правилата за евентите си, по възможно най-подробния начин.. Нека всичко бъде ясно от един прочит, а не да се променят по време на игра и това да бъде в нечии ущърб.. Напишете ясно кое е позволено и кое не, как ще се проведе евента, ТОЧНО колко е нужно за победа, какво става, ако не могат да се убият два героя и обратното - ако се съмиубиват твърде много и т.н. Ако имате нужда от съвети, обърнете се към хората във форума.. гледам, че не малка част от играчите го посещават и биха дали мнение за нещо, което ги късае пряко.
Поздрави!

Last edited:
Мандаринче, еедно нещо като ти се каже веднъж, би следвало да си разбрал посланието.. Стига вече спам.. Не остана тема, в която не си писал..

@Sic , спечелените хофове през различните сезони ще се пазят ли за разпределение по дивизиите или с новия сезон ще бъдат нулирани?

П.С. След всичкия този труд, ще бъде жалко, ако не напишете правилата за евентите си, по възможно най-подробния начин.. Нека всичко бъде ясно от един прочит, а не да се променят по време на игра и това да бъде в нечии ущърб.. Напишете ясно кое е позволено и кое не, как ще се проведе евента, ТОЧНО колко е нужно за победа, какво става, ако не могат да се убият два героя и обратното - ако се съмиубиват твърде много и т.н. Ако имате нужда от съвети, обърнете се към хората във форума.. гледам, че не малка част от играчите го посещават и биха дали мнение за нещо, което ги късае пряко.
Поздрави!
Еми да за това половината няма и да се върнат защото ще се върти стара грамофонна плоча .. ;) успех

hertza

RozaMu Member
Относно предишното ми мнение ...
.. ето нагледен пример за неточности в правилата... Видеото си пуснете на минималната скорост и се вижда дали мърдам умишлено с лявото или не :) За такива дреболии говоря.. Просто една грешка поражда верига от грешки...

П.С. Бих предложил първите пвп евенти да се проведат на герои с 0 резета 400 лвл като инвазиите бъдат единствено гоблини и евентуално тайкани :) Всичко да започне от самото начало.. Ето това би вдигнало розата на друго ниво ;)

Last edited:

Sic

Administrator
Administrator
@hertza "спечелените хофове през различните сезони ще се пазят ли за разпределение по дивизиите или с новия сезон ще бъдат нулирани?" Хоф победите ще бъдат нулирани, но наградите се запазват (като банера / цветът на дивизията ти, както и ще пише дивизията ти от предишният сезон.). Банерите и дивизиите ще отговарят как си се бил справил миналият сезон общо взето.

"напишете правилата за евентите си, по възможно най-подробния начин.." Напълно съм съгласен с теб и мога да те уверя, че подобни неща няма да се случват повече. Написани са по-най подробният начин от към играча и гмто. Скоро ще споделя подробна тема относно новият сезон и какво ще предстои!

Sic

Administrator
Administrator
@mandarinka сървъра ще бъде изключително труден, което ще го прави и по-интересен от към начин на игра. Няма да е това, което си играл сега.

hertza

RozaMu Member
@hertza "спечелените хофове през различните сезони ще се пазят ли за разпределение по дивизиите или с новия сезон ще бъдат нулирани?" Хоф победите ще бъдат нулирани, но наградите се запазват (като банера / цветът на дивизията ти, както и ще пише дивизията ти от предишният сезон.). Банерите и дивизиите ще отговарят как си се бил справил миналият сезон общо взето.
Това включва ли сезона, който е към своя край?

u3pog

RozaMu Member
По-принцип... Новите версии са найстина по-балансирани от 99.62Т. Не е лошо да помислите за в бъдещите сезони за нова версия в която във всеки мап има краен бос. Защото там може да си равиш който си искаш моб да е бос и да ти мята итем // рена или там каквото се нагласи.
Крайно време е сървъра да е труден... играем уж 80x Опит а се усеща като 1,000 и то само защото нямате балансирани спаунове. В момента играя му с 500 опит в което рескам за 3 часа. Аз толкова рескам и тук, че и по-бързо даже :D
И... да, надявам се да сте ми прегледали темата, предложил съм доста хубави неща които могат да помогнат на сървъра с развитието му :)
И моля ви, без повече full ref hp по турнирите :)

@mandarinka сървъра ще бъде изключително труден, което ще го прави и по-интересен от към начин на игра. Няма да е това, което си играл сега.
Каквото и да направите не ли някой от сезоните с нови айтеми и герои не ми го хвалете .. сезон 3 епизод 2 това е последната читава версия на МУ ..

Dea7h

RozaMu Member
Каквото и да направите не ли някой от сезоните с нови айтеми и герои не ми го хвалете .. сезон 3 епизод 2 това е последната читава версия на МУ ..
Надявам се имаше предвид първата* :D:D

DIABLO

RozaMu Member
@mandarinka Като ти се играят някви нови версии, има сумати читави сървъри, аз лично съм привърженик на старите версии и само заради това я играя все още тая игра.От 2 дена чета как спамиш насякаде да се сменяла версията и т.н. Спри да спамиш, и като ти се играе някви нови "умрели" версии не е тук твоето място !