[Event] RozaMu WAR Tournament [06.02.2019]

Admin

Administrator
Драги потребители,
На 06.02.2019г. от 18:00ч. ще се проведе WAR турнир. За целта е необходимо да си запишете тук в тази тема героя с точното име, с което ще участвате. Изискванията са да е MAX реса, 400 левел. Групите от участници ще бъдат избрани на случаен принцип от система, коят е напълно независима! Групите може да следите тук от този линк! Битките са с директни елиминации, като се играе до 2 точки разлика. На финала, победителят ще получи грандиозна награда от 50 Rena и 50 Key, а победеният ще получи утешителна награда от 10 Rena и 10 Key! Пожелавам успех на всички, които ще участват!

Правилата за самата битка са:
- ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ТРЯБВА ДА СА РК!
- забранява се бъф на елф
- забранява се телепорт и Lightning на СМ/МГ
- забраняват се магиите на коня за ДЛ
- забранява се скил на щита на БК

Битката се провежда по следният начин:
- ГМ/Админ при извикване, Ви разпорежда да суичнете (Switch Character)!
- След това ще ви попита, дали сте готови, при отговор и от двамата се дава старт на битката с команда GG!
- Преди да се даде старт е забранено да се биете!
- След като се даде старт е забранено да се движите - оставате в положението, в което сте били преди старта!
- Битките се провеждат в Арена (GM Zone) координати 6 120 120, като ще бъдете телепортвани по двойки!
- След като се даде старт на битката се биете до 2 точки разлика, без да Ви питаме дали сте готови!

Всичко друго, което не е описано в правилата е позволено! RozaMu пожелава успех на всички!

Last edited:

u3pog

RozaMu Member
JackSparow
u3pyg

- Аз вече бях регистрирам в турнира... не знам какво е станало, че ми ги няма героите в него ? Та чак и мнението ми във форума го няма... :D ?

Dea7h

RozaMu Member
JackSparow
u3pyg

- Аз вече бях регистрирам в турнира... не знам какво е станало, че ми ги няма героите в него ? Та чак и мнението ми във форума го няма... :D ?
писал си в другата тема на английски

u3pog

RozaMu Member
Да бре, и все пак това не обяснява защо ми ги няма героите включени в турнира ^^
Ще видим Г-н Админ какво ще каже.