[Req] Предложение

1337

RozaMu Member
-Пускане на 1 лизард
-Итемите от скай да са рингове, пенданти, итеми от 3 и 4(повечето с лък)
-Увеличаване на броя 2ки(за баланс)
-Ексл итеми от CC(с лък)
-Пускане на още куести(сложни итеми за събиране с reward ring/pendant+opt като последни куести, а преди това пак редки итеми, но примерно за 50 джевела от вид(без creation) или куест за 50 рени, но супер труден)
-Двойно понижение на критериите за достигане на нова хоф дивизия
-Тривиа евент всяка сряда
-Увеличаване честотата на Auction итемите(така и така досега не е излизал читав)
-Итеми от бокс+4 от Mystic chest

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
Съгласен със всичко... Трябва нещо ново да се измисля и то по бързо, че отиде коня...

Bezproblemen

RozaMu Member
Първите 5 точки прекалено много ще увеличат хубавите итеми в играта и след 20rr ще е още по-зле. Твъдо ЗА останалите 4 точки. Иначе играчите си отиват заради поведението на други играчи, половината сървър се изнесе, заради Jigsaw + Още 2-3 човека.. и другата причина е странното на моменти поведение на сървъра, като 60-70 bless-a, за да вдигнеш итем, познавам поне 2-ма, които си тръгнаха поради тази причина..

Kolega

RozaMu Member
скай и цц трябва да се обмислят много добре иначе обрагодетелстват само някои играчи. Останалото е мн добра идея , ако ще се пускат или променят Куестовете то те трябва да бъдат рестартирани от начало за всички:)

mi7aka

RozaMu Member
Знам само , че трябва да се направи нещо ново, защото сървъра умира супер бързо.

krisstiyan

RozaMu Member
+1 от мен за идеята, дано админа вземе в предвид желанието на играчите :) Все пак за тях се прави всичко ;)

Admin

Administrator
RozaMu Staff
Интересни са, да определено. Ще ги обсъдим и утре ще изнесем новина в сайта какви са обновленията.

Kolega

RozaMu Member
Вие ебавате ли се бе! под12 часа и всичко е прието и измислено ????? И пуснато. Усещам още веднъж шуробаджанащина. Едно предложение стана факт след 5-6 коментара.....

OP
OP
1

1337

RozaMu Member
Кое всичко? Аз виждам само лизарди, които и без това бяха по план

Kolega

RozaMu Member
Моля ти се, Погледнете се ! Неможе така просто да се вземат решения! Изгубихте ме тотално! За 6 часа пуснахте половината работи!

OP
OP
1

1337

RozaMu Member
Кое не ти харесва, дай си мнението? Аз моето си го дадох - според мен промените, които са направени, не са тея, които съм написал аз. Освен това мисля, че с пускането на бокс+4 в бц, нещата ще станат по-зле много по-бързо.

Kolega

RozaMu Member
Да не казвам Повечето коментари освен Моят са на Вашият Гилд! Смешна работа. Да бяхте Изчакали още играчи да коментират и тогава.... Понеделник Вечерта да обявите каквото сте приели.

OP
OP
1

1337

RozaMu Member
Ти си с някакво раздвоение на личността.
Твоя коментар не е ли, че всичко, освен скай и цц е много добра идея? Скай и цц променяни ли са? Колко от нещата, които съм написал, са изпълнени?
Щото аз виждам едно - пуснат е лизард, но към него има нещо, което разваля цялата идея с лизарда(бокс+4 в бц7).
На теб кое не ти харесва?

А, и тривиа, която все още не се е провела. Предполагам си яростен противник на въпросите, особено пък ако ще трябва и да се мисли върху тях. Ако искаш, може да напишеш защо и как ти смущават душевното спокойствие.

Kolega

RozaMu Member
Казах че трябва да се Обмислят Добре тези неща. Скай и цц съм против или трябва по-добро решение. Мнението ми е че всичко стана много бързо! Все едно е подготвено преди Изобщо да Пуснеш предложение, и след като го пусна. хоп троп гйлда каза съгласен и го пуснаха.

Teya

RozaMu Member
Абсолютно съм съгласен с мнението на Bezproblemen:

Първите 5 точки прекалено много ще увеличат хубавите итеми в играта и след 20rr ще е още по-зле. Твъдо ЗА останалите 4 точки. Иначе играчите си отиват заради поведението на други играчи, половината сървър се изнесе, заради Jigsaw + Още 2-3 човека.. и другата причина е странното на моменти поведение на сървъра, като 60-70 bless-a, за да вдигнеш итем, познавам поне 2-ма, които си тръгнаха поради тази причина..

wanko

RozaMu Member
Аз също съм на път да се откажа точно заради гадния фейл на айтъмите...нямам това време да фармя нон-стоп ДС и БЦ за камъни и малкото събрани отидоха точно за 1 айтъм и то до +9....

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
Аз също съм на път да се откажа точно заради гадния фейл на айтъмите...нямам това време да фармя нон-стоп ДС и БЦ за камъни и малкото събрани отидоха точно за 1 айтъм и то до +9....
Като нямаш време има фън сървъри къде си тръгнал да играеш 80х :)

Според мен +4 от БЦ7 да се махне да са си до +3 там, и +4 да има само 1 от инвазия, 1 от ДС6 както е сега + да се пусне някой бос който да пуска итем от +4 като червения дракон например да става малко бой щото е мега тъпня :D

+ тези работи
-Итемите от скай да са рингове, пенданти, итеми от 3 и 4(повечето с лък) (Защото най-добрия итем който ми е паднал до сега е Morning Star +luck+rate, напълно безполезен евент с тоя дроп)
-Ексл итеми от CC(с лък) (понеже 99% от сървъра вече имат анциенти и ЦЦ евента е напълно безполезен и вече почти никой не ходи там)
-Пускане на още куести
-Увеличаване честотата на Auction итемите(така и така досега не е излизал читав)