[Issue] Сменен Итем на Аукциона без Предупреждение!

Kolega

RozaMu Member
Итема в Аукциона беше Спирит лък дд хп 16 бях Наддал 1 блес. Нито блеса е там ,нито итема е там , нито Е обявен Печеливш Играч! Моля итема да бъде върнат или сложен в моето Ацц. Нещо много на бързо взехте да приемате Предложения ! Както Смотани итеми пускал аукциона , изведнъж Спинх Лък дд рате !!!

Admin

Administrator
RozaMu Staff
Блеса трябва да е в личната ти банка. Просто след добавяне на предмети от бокс +4, се е рестартирал..

OP
OP
K

Kolega

RozaMu Member
Ами аз наддавах за този предмет! Тоест при единствен Наддал би трябвало итема да ми го връчите! Понеже се е рестартирал а аз нямам вина за това. Тоест поради ваша намеса е Направен Рестарта! Как мислите вие?

OP
OP
K

Kolega

RozaMu Member
Боли ви фара аз какво мисля! Ваша грешка ,играчите да си страдат!

OP
OP
K

Kolega

RozaMu Member
Не виждате какво сте объркали..... след Бъклер Щита имаше Спирит итем за който Нададох. Понеже вие нямахте търпение да направите промените предложени от 1337 или поне част от тях, за 5-6 часа и 5-6 коментара от играчи на 1337 Гилд всичко се реши в 24:00 започнаха промените .... / като например аукциона вместо да се изчака да изтече времето за итема вие го рестартирахте и аз изгубих правото си да спечеля този търсен от мен итем! Написах ви тема ! Отговорът е че блесът ми бил в личната банка! Вие Ебавате ли се бе какъв блесс какви пет лева. Итема искам, вземи си блеса! Ваша намеса , ваша грешка , АЗ да страдам?