????????????????????????

Status
Not open for further replies.
OP
OP
Jigsaw

Jigsaw

RozaMu Member
not sold LOL.PNG

Не той акаунта не е продаден пак си говоря глупости :ROFLMAO::ROFLMAO:
Дали ако искаха да ме бан щяха да бан само акаунт който някога е бил мой ?
Факта, че не съм бан по ИП / МАК / Хардуер трябва да ти навява 1 мисъл в главата.

Нека видим на 11-ти :sneaky:

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
А не той акаунта е бил сигурно случайно баннат хаха бахти изморения тип си ти грам срам нямаш айде ходи си играй в зайпер ли какво беше там и не лафи повече глупости... Ама то щом си тука значи има причина изглежда и там не са ти изтърпяли наглостта... год оф комбо :LOL::LOL:

OP
OP
Jigsaw

Jigsaw

RozaMu Member
Там DMC (Duel Master CUP) е 1път в месеца, но ти господинчо си винаги компетентен и приказваш.

П.с казах ти изчакай 11-ти пак ще си говорим. Ако имаш шанса този път да стигнеш до бой с мен тъй като бързо бързо отпадаш.

1337

RozaMu Member
Та, да напиша едно заключение по тая тема, за да не се окаже, че има неразбрали.

Станчо(Jigsaw) е баннат по IP, защото играе с хак.

Играл е с хак на хофа - тоест на клиповете, дето коментираме тук.

Кофти, че ако не беше толкова нагъл да качи клипче на мизериите си, а и след това, ако никой не беше отделил време да оспорва абсурдните му писаници, тоя артист щеше да си върти филма докрай. И то основно щото има една групичка лимони, дето не само му се връзваха на небивалиците, ами и го подкрепяха хардкор

\/

OP
OP
Jigsaw

Jigsaw

RozaMu Member
Та, да напиша едно заключение по тая тема, за да не се окаже, че има неразбрали.

Станчо(Jigsaw) е баннат по IP, защото играе с хак.

Играл е с хак на хофа - тоест на клиповете, дето коментираме тук.

Кофти, че ако не беше толкова нагъл да качи клипче на мизериите си, а и след това, ако никой не беше отделил време да оспорва абсурдните му писаници, тоя артист щеше да си върти филма докрай. И то основно щото има една групичка лимони, дето не само му се връзваха на небивалиците, ами и го подкрепяха хардкор

\/
Ама и ти си вярваш на този буламач ?

Attachments

1337

RozaMu Member
Преди си мислех, че си просто див филмар, който се мъчи да се ебава с някви непознати в МУ и това ти доставя удоволствие, пък и е лесен начин за избиване на различни дребни комплекси.

Вече почвам да те съжалявам, щото явно си живееш в някакъв твой свят и ти е трудно да възприемаш нещата, дето не те кефят.
Ако имаш някакви по-сериозни проблеми, потърси професионална помощ - нито е срамно, нито е страшно. Успех!

OP
OP
Jigsaw

Jigsaw

RozaMu Member
[QUOTE="1337, post: 931, member: 137"]Преди си мислех, че си просто див филмар, който се мъчи да се ебава с някви непознати в МУ и това ти доставя удоволствие, пък и е лесен начин за избиване на различни дребни комплекси.

Вече почвам да те съжалявам, щото явно си живееш в някакъв твой свят и ти е трудно да възприемаш нещата, дето не те кефят.

Ако имаш някакви по-сериозни проблеми, потърси професионална помощ - нито е срамно, нито е страшно. Успех![/QUOTE]

Малки ми прилича на съвет от личен опит ? Съжелявам, че за пореден път ще те разочаровам :whistle:
Колко глупости наприказва и колко пъти ти доказах обратното ? Сега тръгнал да лъже хората, че съм IP бан пхаха пародия.

OP
OP
Jigsaw

Jigsaw

RozaMu Member

Аз се пръскам от смях как г.н nAm7 (Sic) говори каквото му е удобно и то на всеки различно.
Сега те лъже, че съм бан по IP както ви излъга, че съм играл с макро. На въпроса ми защо ви е излъгал така и не отговори :eek::cool:

Status
Not open for further replies.