[Req] HOF 5v5

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
Здравейте. Та играхме 5в5 вчера и нещо ми се видя малко недоизмислен и от там идва и моето "предложение".

5в5: Нали евента е по точки? Тогава защо не се бият всяка гилдия срещу всяка? Пример: Вчера бяхме DESTROY vs 1337 на "първи рунд" и бяхме (25:35 точки / или нещо подобно) и после директно финал и DESTROY отпаднахме?
Как трябва да бъде според мен: Бием се DESTROY срещу 1337 печелим някакви точки после се бият 1337 и Destiny и от там някакви точки и накрая Destiny vs DESTROY. После смятате кой гилд е събрал най голям брой точки и това ви е победителя. Иначе както е в момента е супер странно и недоизмислено според мен...

И не ми идвайте със "паднахте и сега ревете" защото това щях да го напиша дори да бяхме спечелили, защото така е по-логично да се направи. Как мислите вие?

Jigsaw

RozaMu Member
That way nabs like you will have a chance to win even tho they lose against better players seems legit. #djukilogic

OP
OP
D

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
Логиката е, че всеки трябва да е по-силен от всеки. Защото сега всичко зависи от този "радоном" фактор как ви изберат да се биете админите. Ако гилд А е по-силен от гилд Б със избрания от тях build, но гилд А бие гилдия В, а Б пада от В става едно мазало... Както са го направили по точки е добре, само както казах е недоизмислено. Всеки трябва да се бие срещу всеки за да има смисъл от този евент и да се проиграе възможно най честно.

А това, че ти си малоумен и не можеш да схванеш логиката е вече съвсем друг въпрос. Мисля, че ти теглих повече от една и ти казах да не ми пишеш? Направо те игнорван от тук насетне и се оправяй. А защо господин @Admin не те е блокирал още не знам, ще го изчакам малко още де...

Jigsaw

RozaMu Member
Yup yup go grind more points with friendly guilds on hof just to have chances I love it hahaha

Lulz

RozaMu Member
VIP User
Здравейте. Та играхме 5в5 вчера и нещо ми се видя малко недоизмислен и от там идва и моето "предложение".

5в5: Нали евента е по точки? Тогава защо не се бият всяка гилдия срещу всяка? Пример: Вчера бяхме DESTROY vs 1337 на "първи рунд" и бяхме (25:35 точки / или нещо подобно) и после директно финал и DESTROY отпаднахме?
Как трябва да бъде според мен: Бием се DESTROY срещу 1337 печелим някакви точки после се бият 1337 и Destiny и от там някакви точки и накрая Destiny vs DESTROY. После смятате кой гилд е събрал най голям брой точки и това ви е победителя. Иначе както е в момента е супер странно и недоизмислено според мен..

И не ми идвайте със "паднахте и сега ревете" защото това щях да го напиша дори да бяхме спечелили, защото така е по-логично да се направи. Как мислите вие?
Съгласен съм с теб, че трябва да има повече логика в точковата система. И аз очаквах да се събират всички точки от всички дуели все пак за това са точките..Също така по-темата бих предложил лидерите на клановете, да дават такса при записване (предметна, камъни и тен подобни..) и да записвате клановете с играчите ето в този сайт https://challonge.com/ (не е реклама) така ще изглежда по организирано и всеки ще знае какво става и как става.

That way nabs like you will have a chance to win even tho they lose against better players seems legit. #djukilogic
А ти не е нужно, да се правиш на интересен не си господ в играта и тем подобни, всеки има право да си исказва мнението.

1337

RozaMu Member
Плюс нещо друго - В момента от дуелите 1в1 максимумът точки за печелене е 50, а от 5в5 максът е 25. Вместо 10 точки(макс) за 1в1, нека са 5 константни за дуел. Така фокусът ще е повече върху 5в5, а 1в1 битките ще са като бонус евент и разнообразие на стратегиите.

Jigsaw

RozaMu Member
Мдам нека го направят с точки всеки guild срещу всеки. Така някой като види, че няма шанс да спечели може съвсем несъзнателно да пуснат повече точки на "техния фаворит" що да не го направите така :eek: like i said #djikilogic

hertza

RozaMu Member
Определено трябва фокусът да е в отборните битки :) 1в1 и гилд ... не се връзват нещата.. особено, както казвате, че това определя голяма част от победата ;)

Lulz

RozaMu Member
VIP User
Според мен трябва да е ето така;
5vs5;
Организира се битка от два клана като всеки лидер избира 1sm, 1bk, 1elf, 1mg, 1dl, след като двата клана са готови си избора си се телепортират, Давис 2 или таркан и се започва броене 33.22.11 ГО и се бият 5 срещу 5, а не както е сега един срещо един, все пак е война между кланове. И следователно отбора който бие му се добавят 33 точки или там колко се трябва, аз бих предпочел да се бием 5вс5 вместо 1вс1 в евент за клан битка.

2вс2:
Организира се битка 2 или повече играча срещу други, същите на брой играчи (всеки си избира с кого е, организатора само ги изправя едни срещу други). Всички Pets са позволени. Този event може да се направи и турнирно, със записване и такса за участие.

1вс1:
Организират се двубои на принципа на директна елиминация между участниците без значение дали те са от един Guild. Финала се изпълнява в специални условия. Забранен е бъфа/каст от друг герой.​

Jigsaw

RozaMu Member
Според мен трябва да е ето така;​

5vs5;

Организира се битка от два клана като всеки лидер избира 1sm, 1bk, 1elf, 1mg, 1dl, след като двата клана са готови си избора си се телепортират, Давис 2 или таркан и се започва броене 33.22.11 ГО и се бият 5 срещу 5, а не както е сега един срещо един, все пак е война между кланове. И следователно отбора който бие му се добавят 33 точки или там колко се трябва, аз бих предпочел да се бием 5вс5 вместо 1вс1 в евент за клан битка.​

2вс2:

Организира се битка 2 или повече играча срещу други, същите на брой играчи (всеки си избира с кого е, организатора само ги изправя едни срещу други). Всички Pets са позволени. Този event може да се направи и турнирно, със записване и такса за участие.​

1вс1:

Организират се двубои на принципа на директна елиминация между участниците без значение дали те са от един Guild. Финала се изпълнява в специални условия. Забранен е бъфа/каст от друг герой.​

Това вече е друго по-добрите печелят без шанс на мишкари да спечелят ;) #djukilogic искаше да си отвори вратичка да хване поне 1 HoF този сезон :ROFLMAO:

OP
OP
D

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
Ммм т

5vs5;

Организира се битка от два клана като всеки лидер избира 1sm, 1bk, 1elf, 1mg, 1dl, след като двата клана са готови си избора си се телепортират, Давис 2 или таркан и се започва броене 33.22.11 ГО и се бият 5 срещу 5, а не както е сега един срещо един, все пак е война между кланове. И следователно отбора който бие му се добавят 33 точки или там колко се трябва, аз бих предпочел да се бием 5вс5 вместо 1вс1 в евент за клан битка.​

2вс2:

Организира се битка 2 или повече играча срещу други, същите на брой играчи (всеки си избира с кого е, организатора само ги изправя едни срещу други). Всички Pets са позволени. Този event може да се направи и турнирно, със записване и такса за участие.​

1вс1:

В момента е точно така? -_- Само на 5в5 има и 1в1 рунд където всеки се изправя срещу противника от същия клас

Lulz

RozaMu Member
VIP User
Ммм т

5vs5;

2вс2:

1вс1:

В момента е точно така? -_- Само на 5в5 има и 1в1 рунд където всеки се изправя срещу противника от същия клас
Да но, според мен 5вс5 не трябва да има 1вс1 .. тогава не трябва се нарича HoF Guild 5vs5 .. 5vs5 е когато 5те героя се бият евновременно както си е.

И примерно ако сте 3 клана както миналият път, да се бият както каза ти. Клан 1 срещу Клан 2, и ако Клан 1 падне се бие с Клан 3 за финала и следователно на финала са Клан 2 срещу Клан 3.

OP
OP
D

Dea7h

RozaMu Member
HoF Player
Ако има и 1в1 става по интересно понеже ако няма всички елф и бк ще са бъфери и това е. А когато има и 1в1 ще има разнообразие някои ще са хибриди и така

Lulz

RozaMu Member
VIP User
Добре съгласен, но само да попитам единствено ХоФ евенти ли има в този съввър ? Ако, да малко тъпо така.

Sic

Administrator
RozaMu Staff
Аз съм напълно съгласен oтносно гилдовете да се бият vs всеки a не, от който първи отпадне, но проблема е следният: Какво става ако има 10 гилда? Как ще играе всеки vs всеки гилд? Евентът минимум цял ден ще се води... точно и затва е направено с дирекна елиминация.

Относно 1v1 при Guilds е точно, както 'Dea7h' каза. Идеята е да не играе всеки бъффер a всъщност да се прави и стратегия за хибрид. Мисля, че в момента, както е доста трудно от гледна точка на гилд да се прецени дали да се прави стратегия 'баланс' за 5v5 битките и 1v1 битките или да е стратегия фoкyсирана само върху 1v1 / 5v5.

Всеки гилд може да бъде изненадан от другият по този начин и точно това е цялата идея!

Lulz

RozaMu Member
VIP User
Съгласен съм, че ще могат да се бъфкат и тн, но пък можете да сложите правило което, да забранява бъфът? А при бъф целият гуилд да бъде елиминиран + бан за бъфера дл.см.елф.